تازه‌ترین خبر از خانواده پرحاشیه کارداشیان

گروه فرهنگی: کلویی کارداشیان و تریستن تامپسن صاحب دومین فرزندشان شدند. نوزاد پسر است و با رحم اجاره‌ای به دنیا آمده است.این زوج سابق که شاهد رابطه‌‌ پر فراز و نشیب‌شان در مجموعه خانواده کارداشیان‌ بوده‌ایم، یک دختر چهار ساله به نام تورو هم دارند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های آمریکایی، کارداشیان و […]

گروه فرهنگی: کلویی کارداشیان و تریستن تامپسن صاحب دومین فرزندشان شدند. نوزاد پسر است و با رحم اجاره‌ای به دنیا آمده است.این زوج سابق که شاهد رابطه‌‌ پر فراز و نشیب‌شان در مجموعه خانواده کارداشیان‌ بوده‌ایم، یک دختر چهار ساله به نام تورو هم دارند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های آمریکایی، کارداشیان و تامپسن هنوز اسمی برای پسرشان انتخاب نکرده‌اند.اخبار مربوط به این بارداری اولین بار در ماه ژوئیه (تیرماه) منتشر شد و نماینده کارداشیان در آن زمان آن‌ را «موهبتی زیبا» توصیف کرد.

در این بیانیه آمده است: «این خبر را تایید می‌کنیم که در نتیجه یک بارداری در ماه نوامبر، تورو صاحب خواهر یا برادری خواهد شد.»«کلویی به خاطر چنین موهبت زیبایی از صاحب رحم اجاره‌ای بسیار سپاسگزار است. از شما درخواست مهربانی و احترام به حریم خصوصی‌شان را داریم تا کلویی بتواند تمام حواسش را به خانواده‌اش بدهد.»
کلویی آلکساندرا کارداشیان شخصیت تلویزیونی، مدل، بازرگان و کارآفرین شناخته شدهٔ اهل آمریکا است.