بازدید معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از منطقه خلیج فارس

هرمزگان/ کلمه نیوز-مهندس علی زیار، قائم مقام معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ،مهندس ارسلان رحیمی مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و مهندس مداح مروج رئیس هماهنگی نظارت بر روند عملیات شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از منطقه خلیج فارس بازدید کردند.

در این بازدید سه روزه مهندس زیار و هیئت همراه از اسکله صادرات شهید باهنرظف اسکله شهیدرجایی، خطوط الحاقی و نیز خط دوم بندرعباس – رفسنجان و تلمبه خانه های جدید بازید کرد.

همچنین در ادامه با کارکنان  مراکز فعلی خز ۲۶ اینچ موجود دیدار صمیمی و چهره به چهره داشت و از نزدیک نحوه فعالیت پرسنل این مراکز را مورد بررسی قرار داد.

درادامه  مهندس زیار و همراه هیئت همراه در نشستی با حضور نمایندگان شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران و مجریان طرح و پیمانکاران مربوطه  از روند پیشرفت فیزیکی پروژه خط دوم جدید ۲۶اینچ بندرعباس –رفسنجان در گستره ۱ و ۲ مطلع شد و از واریانت جدید و چند نقطه که نیازمند همفکری و ارائه نظر از طرف مهندس زیارومهندس رحیمی بود بازدید بعمل آمد و راهکاری لازم ارائه شد.

در این بازدید علی زیار قائم مقام معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ، ارسلان رحیمی مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و حمیدرضا کیهان پور مدیرمنطقه خلیج فارس به همراه معاونین و رئیس حراست منطقه خلیج فارس و مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران و مجریان طرح و پیمانکاران اجرایی حضور داشتند.

انتهای پیام/