شیخ خبر داد:

افزایش نظارت بر مراکز عرضه کالاهای تنظیم بازار در شیراز

فارس_ مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: با توجه به حساسیت های موجود از مراکزی که بیشترین میزان دریافت کالاهای تنظیم بازاری در شهر شیراز را دارند بازدید و ارزیابی می شوند.

کلمه نیوز _ علیرضا شیخ در حاشیه آغاز مانور نظارت بر واحدهای صنفی عرضه کالاهای اساسی کلان شهر شیراز تصریح کرد: این مانور با به کار گیری پنج اکیپ نظارتی در مناطق ناحیه سپاره ثارالله انجام می شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در این بازدیدها عرضه اقلام پروتئینی مانند مرغ و گوشت و دیگر کالاهای اساسی بررسی می شود، اظهار کرد: بازدیدها به صورت اتفاقی و در ساعات اوج تقاضای بازار انجام می شود تا روند ورود کالاها به فروشگاه و تحویل به خریداران به خوبی مورد بررسی قرار گیرد.

شیخ با بیان اینکه در بازدیدها از ظرفیت بسیج اصناف و بسیج ناحیه ثارالله شیراز بهره می گیریم، ابراز کرد: برآوردمان این است روزانه قریب به صد واحد صنفی بازدید شوند و تخلفات احتمالی در عرضه کالاهای اساسی شناسایی و احصا شود.

او افزود: تقسیم بندی مناطق شهری شیراز برای بازدیدهای نظارتی متفاوت از تقسیم بندی نواحی شهرداری است و بر اساس پایگاه های بسیج تنظیم شده است.