در استان مرکزی صورت گرفت؛

رکورد دار دو ماراتن ایران و آسیا سفیر حامی بیمه سلامت ایران شد

مرکزی-کلمه نیوز-طی حکمی مجتبی یادگاری رکورد دار دو ماراتن ایران و آسیا بعنوان سفیر حامی بیمه سلامت ایران منصوب شد.

۰صبح امروز طی حکمی از سوی دکتر محمدرضا جیریایی مدیرکل ، مجتبی یادگاری رکورد دار دو ماراتن ایران و آسیا بعنوان سفیر حامی بیمه سلامت ایران منصوب شد.

در متن حکم آمده است ؛
ایرانیان از بدو تاریخ به عنوان طلایه داران سلامت ، صلح و دوستی در سراسر جهان ایفای نقش کرده اند و خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی در هر عرصه ای افتخاری بزرگ و شایسته تکریم است.

در سالیان اخیر کشور عزیزمان همانند بسیاری از کشورهای دنیا با بیماریهای گوناگونی دست به گریبان بوده و است و میتوان نقش فعالان فرهنگی و ورزشی که عاشق این مرز و بوم هستند را در جهت فرهنگ سازی بیمه سلامت همگانی گامی به سوی تحقق عدالت اجتماعی دانست و بر مهارت آموزی و برجسته سازی روحیه سلامت گرایانه حائز اهمیت دانست.

لذا با توجه به سابقه حضرتعالی به عنوان سفیر صلح هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و سفیر فرهنگی سلامت دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور ؛ و بخصوص مهارت ویژه و سابقه درخشان شما در اجرای فعالیت های فرهنگی و ورزشی به موجب این حکم جنابعالی به عنوان سفیر حامی بیمه سلامت ایران تعیین می شوید.

به امید آنکه همه مردمان کشور عزیزمان ایران ، منادیان و سفیران سلامت و صلح و دوستی در جهان باشند.

دکتر محمدرضا جیریایی مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی در این مراسم ، گفت: استفاده از ظرفیت شخصیت‌های محبوب ورزشی در تبیین ارائه خدمات رایگان به مردم زمینه ساز فرهنگ سازی و الگو برداری نسل جوان از آنان خواهد شد و امید است این مسئله مثمر ثمر واقع شده و با استمداد از ظرفیت‌های مختلف دست به دست هم داده و بتوانیم در راستای خدمات رسانی به بیمه شدگان تاثیرگذار باشیم.

مجتبی یادگاری رکورد دار دو ماراتن ایران و آسیا نیز در ادامه ضمن قدردانی از حسن توجه اداره کل بیمه سلامت مرکزی اظهار داشت : به عنوان یک ایرانی افتخار می‌کنم که بتوانم گامی در راستای حفظ سلامت مردم کشورم بردارم.

وی در حال حاضر سفیر صلح جمعبت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و سفیر فرهنگی سلامت دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور میباشد و همچنین مورد تقدیر سایت فدراسیون بین المللی صلیب سرخ جهانی از کشور سوئیس و شخص جناب آقای دکتر عطا دورانی رئیس دفتر نماینده فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در ایران می باشد.