برنامه‌های هفته بسیج توسط حوزه مقاومت بسیج اصناف حبیب بن مظاهر شیراز اعلام شد

فارس_ فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف حبیب بن مظاهر ناحیه ثارالله(ع) شیراز، جزییات برنامه های هفته بسیج را تشریح کرد.

کلمه نیوز_ سرگرد پاسدار ابوذر خوبیاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف حبیب بن مظاهر ناحیه ثارالله(ع) شیراز ضمن عرض تبریک هفته بسیج به مردم بسیجیان و اصناف و بازاریان اشاره کرد: با بیان اینکه برنامه‌های ویژه‌ای برای این هفته در شیراز تدوین شده است، گفت: راهکارهای مهم در رفع چالش‌های حوزه کسبه و بازاریان و فعالان اقتصادی در نشست تخصصی که با حضور بسیج اصناف، اتاق اصناف، اداره صمت، جهاد کشاورزی ،اداره اماکن فراجا و تعزیرات حکومتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

سرگرد پاسدار ابوذر خوبیاری به برنامه های هفته بسیج پرداختند و از افتتاحیه رزمایش جهادگران فاطمی ۳ در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ در شیراز خبر دادند.

ایشان دیگر برنامه های هفته بسیج را برنامه های زیر اعلام کردند:

برگزاری نشست بصیرتی ،برنامه جهاد تبیین ،دیدار با خانواده معظم شهدا، کوه پیمایی و اهتزاز پرچم فلسطین، گلباران قبور مطهر شهدا و برپایی ایستگاه صلواتی ،حضور بسیجیان اصناف در نماز دشمن شکن جمعه ،اجرای مرحله دوم طرح یک کاسب و یک دانش آموز ،تجلیل از بسیجیان فعال اصناف در موضوع بازرسین ، توزیع بسته های معیشتی بین افراد معسر و تجمع بزرگ بسیجیان (اقتدار بسیج) خبر دادند.

خوبیاری، سپس در وصف قشر زحمتکش اصناف بیان کردند که اصناف و بازاریان در همه مراحل انقلاب اسلامی با نظام مقدس جمهوری اسلامی همراه و همیشه در صحنه بوده‌اند.