اعلام اسامی خیابان‌های آبگرفته در اهواز

خوزستان - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز گفت: در حال حاضر در چند نقطه از اهواز آبگرفتگی وجود دارد.

کلمه نیوز – سرهنگ سعید حسنوند رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز گفت: در حال حاضر در چند نقطه از بلوار پاسداران، چند نقطه از بلوار گلستان، بلوار انقلاب، بلوار فنی و حرفه‌ای، کوی علوی، محدوده‌ای از شهرک رزمندگان، بخشی از ملاشیه، یکی دو نقطه از کیان‌شهر، یکی دو نقطه از بلوار شهید سلیمانی و پیچ گلستان آبگرفتگی وجود دارد.

این مقام مسئول افزود: همچنین در میدان کارگر تا میدان مالیات، خیابان ۲۲ بهمن تا بلوار ملاشیه، خیابان اندیشه، بلوار پیروزی، خیابان سقراط در امانیه، میدان مولوی، خیابان هفت کیانپارس، میهن غربی، وهابی، مطهری، خیابان خرداد و در تقاطع‌های ۹ و ۱۳ کیانپارس آبگرفتگی وجود دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز می‌گوید: با توجه به تعطیلی مدارس، در حال حاضر ترافیک در سطح شهر روان است و تا این لحظه گره ترافیکی گزارش نشده است.

سرهنگ حسنوند با بیان اینکه در این شرایط تصادفات خسارتی جزئی رخ داده، اما مشکل خاصی ایجاد نشده است، گفت: طبق قوانین آیین نامه راهنمایی و رانندگی تا زمانی که سطح معابر لغزنده هستند، موتورسواران حق تردد در معابر عمومی را ندارند بنابراین با توجه به احتمال خطر و وقوع حوادث دلخراش برای این افراد، توصیه می‌شود موتورسوران در معابر عمومی تردد نداشته باشند.

او گفت: توصیه می‌شود رانندگان قبل از حرکت، خودروی خود را از نظر وضعیت ظاهری و فنی از جمله وضعیت برف پاک‌کن‌ها، مخزن شیشه‌شور، تهویه هوای خودرو، ترمز و چراغ‌ها بررسی و پس از اطمینان از سالم بودن حرکت کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز افزود: رانندگان در رانندگی توجه به جلو را رعایت کنند و حتما با سرعت مطمئنه رانندگی کنند. از توقف‌های غیرضروری در این شرایط نیز جدا خودداری کنند.