بیانیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز به مناسبت «هفته‌ی بسیج»

فارس_ به مناسبت «هفته‌ی بسیج»، سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز بیانیه‌ای صادر کرد.

کلمه نیوز_ به مناسبت «هفته‌ی بسیج»، سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز بیانیه‌ای صادر کرد که متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

پنجم آذر ماه یکی از درخشان‌ترین برگ‌های زرین انقلاب شکوهمند اسلامی و یادآور صدور فرمان تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین در مقطع حساس و سرنوشت‌سازی است که نهال نوپای انقلاب اسلامی تازه پا گرفته بود.

آغاز گرامیداشت هفته بسیج (۲۹ آبان الی ۵ آذرماه ) یادآور یکی از مهم‌ترین رخداد‌های تاریخ ایران اسلامی است که با تشکیل بسیج یکی از معجزات انقلاب اسلامی برای پاسخ به نیاز‌های حیاتی کشور و حتی امت اسلامی و کشور‌های مستضعف دنیا به شمار می‌رود.

بدون شک هر جا تفکر بسیجی که بر پایه کار و مدیریت جهادی بنا شده است طنین انداز شود، بن‌بست هارا گشوده و قله های افتخار و عزت را فتح میکند.

ناحیه مقاومت بسیج سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز ضمن پاسداشت و تبریک هفته بسیج یاد و خاطره شهیدان والامقام بسیج را گرامی داشته و فرا رسیدن پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج را به همه بسیجیان تبریک و تهنیت عرض نموده و با لبیک به تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری «مدظله العالی‌‌» آمادگی همه جانبه را برای حفاظت از دستاوردهای درخشان انقلاب اسلامی اعلام می دارد.