رئیس کل دادگستری استان مرکزی:

مراسم کلنگ زنی پروژه احداث ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زرندیه

مرکزی-کلمه نیوز-حجت‌الاسلام والمسلمین سعید جزائی، رئیس کل دادگستری استان مرکزی در جریان سفر یک روزه به شهرستان زرندیه و در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه احداث ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان گفت: نظر به اجرای مصوبات سفر ریاست معظم قوه قضائیه و عنایات ایشان و دستورات معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه، به منظور نوسازی ابنیه دستگاه قضایی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی به مراجعه کنندگان دادگستری و توسعه و تامین امنیت و عدالت قضایی، ساخت چندین مجتمع قضایی در حوزه های قضایی استان در دستور کار قرار دارد که یکی از آن ها ساخت مجتمع دادسرای عمومی و انقلاب زرندیه می باشد.

وی ادامه داد: پس از پیگیری برای تثبیت زمین، عملیات اجرایی این ساختمان امروز آغاز شد که هدف از ساخت مجتمع دادسرای عمومی و انقلاب زرندیه، تکریم شهروندان این شهرستان و کارکنان این دادسرا می باشد.

رییس کل دادگستری استان مرکزی افزود: با توجه به فضای محدود ساختمان فعلی، با پیگیری های به عمل آمده و عنایت ویژه ریاست معظم قوه قضائیه، اعتبارات اولیه جهت احداث ساختمان دادسرای شهرستان زرندیه تخصیص یافت و امروز شاهد مراسم کلنگ زنی ساخت این مجتمع بودیم.

حجت الاسلام جزائی، بیان داشت: عملیات اجرایی احداث ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زرندیه با اعیانی به مساحت ۲۱۰۰ متر مربع در ۳ طبقه و در زمینی به مساحت ۲۱۴۰ متر مربع با اعتباری به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات طرح های عمرانی خاص قوه قضائیه آغاز گردید.

وی افزود: مطابق برنامه زمانبندی ان شاءالله این پروژه با تزریق به موقع اعتبارات مورد نیاز ظرف مدت ۱۵ ماه تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

شایان ذکر است در این سفر، رئیس کل دادگستری استان مرکزی از ساختمان دادگستری و شعب دادگاه و نیز شعب شورای حل اختلاف و دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان بازدید و با کارکنان اداری و قضایی دیدار کرد.