داستان اسباب بازی ۵ هم می‌آید

گروه فرهنگی:کارگردان «بالا» بازگشته و قرار است کارگردانی «داستان اسباب بازی ۵» را برای پیکسار انجام دهد. پیت داکتر مدیر ارشد بخش خلاقیت پیکسار خبر داد که فیلم پنجم «داستان اسباب‌بازی» توسط اندرو استنتون، فیلمساز قدیمی پیکسار کارگردانی خواهد شد. استنتون سه فیلم پیکسار را کارگردانی کرده که از این میان «در جست‌وجوی نمو» و […]

گروه فرهنگی:کارگردان «بالا» بازگشته و قرار است کارگردانی «داستان اسباب بازی ۵» را برای پیکسار انجام دهد.

پیت داکتر مدیر ارشد بخش خلاقیت پیکسار خبر داد که فیلم پنجم «داستان اسباب‌بازی» توسط اندرو استنتون، فیلمساز قدیمی پیکسار کارگردانی خواهد شد.

استنتون سه فیلم پیکسار را کارگردانی کرده که از این میان «در جست‌وجوی نمو» و «وال-ای» برنده جایزه اسکار در بخش انیمیشن بلند شدند. وی همچنین نویسنده فیلمنامه ۸ فیلم برای این کمپانی است که شامل «داستان اسباب‌بازی»، «داستان اسباب‌بازی ۲»، «زندگی یک حشره»، «وال-ای»، «شرکت هیولاها» و «در جست‌وجوی نمو» است.

استنتون پس از آن از دنیای انیمیشن فاصله گرفت و فیلم «جان کارتر» را سال ۲۰۱۲ نوشت و کارگردانی کرد. وی نویسنده و کارگردان انیمیشن «در جست‌وجوی دوی» برای پیکسار در سال ۲۰۱۶ بود و پس از آن فیلمنامه «داستان اسباب بازی ۴» را در سال ۲۰۱۹ نوشت. وی همچنین به تازگی کارگردانی فیلم «در یک چشم برهم زدن» را انجام داده که یک فیلم اقتباسی است و با بازی کیت مک کینان و رشیدا جونز ساخته شده و هنوز اکران نشده است.گفته می‌شود «داستان اسباب بازی ۵» در سال ۲۰۲۶ اکران می‌شود.