با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نماینده مردم شهرستان های سروستان، کوار و خرامه انجام شد؛

بررسی راهکارهای توسعه عمرانی حوزه سلامت در شهرستان های سروستان، کوار و خرامه

فارس_ در نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با نماینده مردم شهرستان های سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی و مسوولان ارشد این شهرستان ها، راهکارهای توسعه عمرانی حوزه سلامت در این شهرستان ها بررسی شد.

کلمه نیوز_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز هدف از برگزاری این نشست را پیشبرد هرچه بهتر اهداف سلامت محور در این شهرستان ها عنوان کرد.
دکتر «سید وحید حسینی» با تاکید بر اینکه بخش مهمی از زیرساخت های موردنیاز برای توسعه خدمات سلامت نیاز به همکاری بیش از پیش دستگاه های اجرایی با مجموعه بهداشت و درمان دارد، خواستار مشارکت مسوولان شهرستان های سروستان، کوار و خرامه در این زمینه شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز در این نشست هم اندیشی، راهکارهای جذب اعتبارات لازم، تسهیل، تسریع در عملیات اجرایی پروژه های عمرانی حوزه سلامت شهرستان های سروستان، کوار و خرامه با استفاده از منابع استانی را بیان کرد.

دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل»در این نشست بر تقویت روند پیشبرد اهداف مجموعه سلامت با بهره برداری از این پروژه ها عمرانی تاکید و ابراز امیدواری کرد تا با همکاری و همفکری مسوولان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، هدف مهم ارتقای خدمات سلامت در تمامی مناطق استان، محقق شود.

نماینده مردم شهرستان های سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی و مسوولان ارشد این شهرستان ها نیز در این نشست، پیرامون توانمندی ها و چالش های حوزه سلامت این شهرستان ها، مطالبی عنوان کردند.

این نشست در دفتر جلسات معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه و با حضور مدیران ارشد این معاونت، برگزار شد.