میرزایی: در اولین مناظره بیشتر مسائل حاشیه‌ای مطرح شد

حجت الاسلام محمد میرزایی، نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اولین مناظره انتخاباتی میان نامزدها اظهار کرد: انتظاری که از مناظره‌ اول داشتیم، برآورده نشد و برنامه منسجمی برای برون رفت از وضعیت فعلی ارائه نشد. بیشتر مسائل حاشیه‌ای مطرح شد و سوالات کارشناسان نیز به […]

حجت الاسلام محمد میرزایی، نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اولین مناظره انتخاباتی میان نامزدها اظهار کرد: انتظاری که از مناظره‌ اول داشتیم، برآورده نشد و برنامه منسجمی برای برون رفت از وضعیت فعلی ارائه نشد. بیشتر مسائل حاشیه‌ای مطرح شد و سوالات کارشناسان نیز به شکل مستقیم پاسخ داده نشد تا مشخص شود کدام نامزد برنامه بهتری برای حل مشکلات داشته است. البته مسائلی مطرح شد اما در کل سطح مناظرات راضی کننده نبود. 

وی ادامه داد: شیوه این دور از مناظرات انتخاباتی خوب بود اما مقدمه آن از متنش بیشتر شده بود و در آخر خسته کننده شده بود. بهتر بود تا رفت و آمدها تسریع داده می‌شد و برای اصل مناظرات وقت بیشتری گذاشته می‌شد. در مجموع باید از عملکرد و برنامه‌ریزی صداوسیما تقدیر و تشکر نمود.

میرزایی در پایان تاکید کرد: منتظریم در روزهای آتی نامزدهای انتخاباتی برنامه‌های دقیق خود را ارائه دهند و دست از انتقاد از یکدیگر بردارند و تقصیرها را به گردن هم نیندازند. امیدواریم شاهد مناظرات خوبی با ارائه‌ برنامه های دقیق برای برون رفت از وضعیت موجود باشیم. مهم‌ترین مشکل حال حاضر کشور اقتصاد است و این موضوع باید در اولویت برنامه‌های نامزدها قرار بگیرد.

انتهای پیام