چند نکته مهم برای یک هفته مانده به ایران فردا+پیام ویدئویی دکتر پزشکیان به مردم ایران

گروه سیاسی: در کمتر از ۲۰ روز دکتر پزشکیان از گزینه‌ای بدون شانس در روز ثبت‌نام به پیشتاز مرحله اول تبدیل شد، این میسر نبود جز با لطف خداوند و همراهی تک تک ایرانیان عزیز، پس موفقیت از همیشه به ما نزدیک‌تر است. 🔹وقتتان را صرف قانع کردن حامیان رقیب نکنید، بزرگ ترین ظرفیت ما، […]

گروه سیاسی: در کمتر از ۲۰ روز دکتر پزشکیان از گزینه‌ای بدون شانس در روز ثبت‌نام به پیشتاز مرحله اول تبدیل شد، این میسر نبود جز با لطف خداوند و همراهی تک تک ایرانیان عزیز، پس موفقیت از همیشه به ما نزدیک‌تر است.
🔹وقتتان را صرف قانع کردن حامیان رقیب نکنید، بزرگ ترین ظرفیت ما، ۶۰ درصد افراد تحریمی هستند که اگر فقط پنج تا ده درصد آنها به میدان بیایند پیروزی قطعی است، یعنی از هر ۶ تحریمی یک نفر را قانع کنیم رای بدهد.
🔹این‌که شما در کانال حضور دارید به معنای رای شما به دکتر پزشکیان است، حضورتان وقتی موثرتر می شود که مطالب کانال را برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید، مخصوصا پیامهایی که فکر می کنید در تغییر نظر اطرافیان مردد شما تاثیر دارد.
🔹به قول فوتبالی‌ها، قهرمانی دست خودمان است، یک هفته فرصت و نزدیک ۳۵ میلیون نفر رای تحریمی بکر و دست نخورده که اگر فقط ۵ میلیون آنها رای بدهند، پیروز قاطع ۱۵ تیر خواهیم بود، پس از همین امروز برای قانع کردن مرددها شروع کنید.
🔹منتظر ستاد و برنامه و دستورالعمل نمانید، با رعایت اخلاق و تعهد به فردای ایران، امیدوار و محکم قدم بردارید، پیروزی نزدیک است، به نداهای مایوس کننده گوش ندهید.
#برای_ایران

 پیام دکتر مسعود پزشکیان به مردم ایران و استان‌هایی که در سفرهای انتخاباتی توفیق دیدارشان را پیدا نکرد

از مردم استان‌ها و مناطقی که نتوانستم حضوری به دیدارشان بروم، شرمنده‌ام و پوزش می‌خواهم. همگی باید دوباره بپا خیزیم، طرحی نو در اندازیم و با کمک همدیگر، ایران را از شرّ فقر، دروغ، تبعیض و بی‌عدالتی نجات دهیم. امیدوارم حضور شما ایرانیان عزیز در پای صندوق‌های رای، فریاد جدیدی باشد برای تغییر در نگاه و رفتار و تقسیم و تخصیص منابع و سرمایه‌های ملی کشور.
#بازگشت_زندگی
#برای_ایران