رئیس هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری شیراز اعلام کرد؛

جزئیات برگزاری ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری شیراز و شهرستان های زیرمجموعه

فارس_ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رئیس هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری شیراز، جزئیات نحوه برگزاری ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری شیراز و شهرستان های زیر مجموعه را اعلام کرد.

کلمه نیوز_ دکتر «مهرداد شریفی» در این باره گفت: زمان اخذ آرا در حوزه‌های انتخاباتی شیراز و شهرستان های زیرمجموعه، همزمان با سراسر کشور، از ساعت ۷ صبح تا ۲۰ عصر روز جمعه، هفتم مهر ۱۴۰۲ است.

او با اشاره به برگزاری فرآیند اخذ رای در ۳۶ شعبه ثابت و سیار افزود: ۱۱ صندوق ثابت و ۹ صندوق سیار در شهر شیراز و ۱۶ صندوق ثابت در شهرستان های زیرمجموعه، برای اخذ آرای ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری، فعالیت دارند.

رئیس هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری شیراز تاکید کرد: انتظار می‌رود اعضای جامعه پرستاری همچون گذشته با مشارکت حداکثری در این انتخابات، توجه خود را نسبت به سرنوشت و ارتقا سلامت در جامعه نشان دهند.

دکتر شریفی یادآور شد: هر عضو سازمان نظام پرستاری که دارای کارت سازمان نظام پرستاری باشد، می تواند به هفت پرستار، یک بهیار و یک کاردان یا کارشناس اتاق عمل یا بیهوشی؛ در مجموع به ۹ فرد موردنظر، رای بدهد.

به گفته دکتر شریفی در این دوره از انتخابات نظام پرستاری، ۳۱ پرستار، پنج کارشناس هوشبری و اتاق عمل و سه بهیار، رقابت می کنند.