احمدی: آزادی «حمید نوری» پیروزی مقتدرانه‌ای برای ایران اسلامی رقم زد

محمدرضا احمدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آزادی حمید نوری گفت: آقای نوری به ناحق و با اتهامات واهی زندانی شده بود که بعد از آزادی ایشان عملا دست اسرائیل و منافقان رو شد. وی توضیح داد: بعد از آزادی حمید نوری آنقدر منافقان سروصدا کردند که عملا ماهیت خود را فاش کرده […]

محمدرضا احمدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آزادی حمید نوری گفت: آقای نوری به ناحق و با اتهامات واهی زندانی شده بود که بعد از آزادی ایشان عملا دست اسرائیل و منافقان رو شد.

وی توضیح داد: بعد از آزادی حمید نوری آنقدر منافقان سروصدا کردند که عملا ماهیت خود را فاش کرده و به همگان نشان دادند که او به ناحق گرفتار زندان شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش‌های وزیر خارجه شهید اظهار کرد: شهید امیرعبداللهیان با سیاست خارجی مقتدرانه و با ارائه دلایل و قرائن دقیق موضوع آزادی حمید نوری را از طرف رئیس جمهور شهید پیگیری کرد، این نشان داد که نظام جمهوری اسلامی ایران حق و حقوق هر ایرانی را در هر کجا پیگیری می‌کند.

احمدی تاکید کرد: آزادی حمید نوری پیروزی مقتدرانه‌ای را برای ایران اسلامی رقم زد که ما مدین رئیس جمهور شهید و وزیر خارجه شهید برای انجام این کار بزرگ هستیم.

وی ادامه داد: از طرف دیگر ضعف اروپا را نشان داد مبنی بر این‌که تحت تاثیر القائات سایر کشورها و حتی منافقین و اسرائیل قرار گرفته و با یک فرد بی‌گناه برخورد می‌کنند که بعدا فهمیدند حمید نوری بی‌گناه بوده و او را آزاد کردند.

انتهای پیام