فیاضی: نامزدها در مناظرات تخصصی‌تر صحبت کنند

عبدالوحید فیاضی، نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اولین مناظره انتخاباتی میان نامزدها گفت: انتظار بیشتری از مناظره اول میان نامزدها داشتیم؛ چرا که وقتی شورای نگهبان این شش نفر را تایید صلاحیت کرده است باید در سطح بالاتری برخورد کنند.بنابراین مناظره اول خیلی قانع کننده نبود. […]

عبدالوحید فیاضی، نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اولین مناظره انتخاباتی میان نامزدها گفت: انتظار بیشتری از مناظره اول میان نامزدها داشتیم؛ چرا که وقتی شورای نگهبان این شش نفر را تایید صلاحیت کرده است باید در سطح بالاتری برخورد کنند.بنابراین مناظره اول خیلی قانع کننده نبود.

وی ادامه داد: لازم است تا نامزدها تخصصی‌تر صحبت کنند و برنامه‌های خود را ارائه دهند. مخصوصا در حوزه حکمرانی این امر ضروری است و باید بالاتر از سطح کارشناسی صحبت کنند؛ یعنی به عنوان حاکم و نماینده گفتمان دیدگاه های خود را مطرح کنند.  چرا اگر توانمندی‌های بیشتری داشته باشند، مردم نیز از آنان بیشتر اقبال می‌کنند.

فیاضی یادآور شد: در مجموع باید گفت سطح مناظره اول نه خوب بود و نه بد. امیدواریم در مناظرات بعدی سطح بالاتری از ارائه برنامه‌ها را از سوی کاندیدهای انتخاباتی شاهد باشیم.

انتهای پیام